Рятувальники ліквідували пожежу на атакованому РФ енергетичному об'єкті в Київській області

Рятувальники ліквідували пожежу на атакованому РФ об'єкті в Київській області. Про це повідомила у Телеграм Державна служба з надзвичайних ситуацій (ДСНС) 11 квітня.

"На одному з об'єктів Київської області ліквідовано пожежу, що виникла внаслідок ворожої атаки", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, для гасіння пожежі "залучалися 192 рятувальники і 63 одиниці техніки ДСНС".

Раніше повідомлялося з посиланням на обласну військову адміністрацію, що російські війська в ніч на 11 квітня атакували один із енергетичних об'єктів Київської області. 

Пізніше голова наглядової ради ПАТ "Центренерго" Андрій Гота повідомив, що в результаті масованої ракетної атаки минулої ночі, війська РФ повністю зруйнували Трипільську ТЕС Київської області.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті