Рятувальна операція у Нью-Йорку на Донеччині припинена. Під завалами після удару рашистів можуть бути 2 людини

Рятувальники призупинили пошукову операцію на місці ворожого авіаудару по смт Нью-Йорк у Донецькій області. Про це повідомила пресслужба обласної ДСНС 14 лютого.

"12 лютого внаслідок атаки відбулось часткове руйнування під’їзду п’ятиповерхового житлового будинку. Попередньо, під завалами можливе перебування двох людей. Загалом в будинку проживало 6 осіб, 4 з яких знаходилися у підвальному приміщенні та не постраждали", - йдеться у повідомленні.

Протягом трьох днів рятувальники проводили аварійно-рятувальні та пошукові роботи, але щоразу через прицільні ворожі обстріли та загрозу для життя роботи доводилося призупиняти.

"Сьогодні прийнято рішення призупинити пошукові роботи. Їх буде відновлено за умови покращення безпекової ситуації", - повідомили у ДСЧС.

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті