Рятувальна місія: волонтерам вдалося повернути 24 дитини із Херсонщини, яких незаконно утримували росіяни

Додому вдалося повернути 24 дитини із Херсонщини, котрих незаконно утримували російські окупанти. Про це в телеграмі повідомляє Херсонська ОВА 10 квітня.

Як зазначається, сьогодні у Херсоні дітей зустрів начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

"Додому вдалося повернути двадцять чотири дитини із Херсонщини, котрих незаконно утримували російські окупанти.  Дітей вдалося повернути завдяки волонтерам Благодійного фонду “Save Ukraine”. Вони доклали неймовірних зусиль, аби юні жителі області нарешті могли побачити та обійняти своїх рідних.  Також вдячні "Укрзалізниці" за допомогу у перевезенні дітей", - йдеться у повідомленні.

Самі волонтери розповідають, що це одна із найскладніших рятувальних місій. росіяни влаштували дітям 13-годинний допит, а пізніше змусили брати участь в пропагандистському репортажі. 

Попри всі випробування та пережите головне, що тепер діти у безпеці, зі своїми рідними.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті