Румунія поставила в Україну електроенергію у тестовому режимі

Україна імпортувала електроенергію з Румунії у тестовому режимі. Про це 28 листопада повідомляє прес-служба АТ "Енергетична компанія України".

"Імпорт електроенергії може стати додатковим інструментом стабілізації енергосистеми України. Тестові постачання необхідні для перевірки технічної можливості імпорту електроенергії з Європи у разі потреби", – повідомили українські енергетики.

Повідомляється, що імпорт електроенергії з потужністю 1 МВт тривав дві години. Право на імпорт ЕКУ набула на аукціоні НЕК "Укренерго" ще 24 листопада.

Крім цього також зазначається, що компанія провела імпорт електроенергії зі Словаччини 27 жовтня та 19 листопада.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у ЄС обіцяють допомогти Україні пережити зиму в умовах знищення енергооб'єктів російськими ракетами.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті