Рух "Жовта стрічка" запустив флешмоб спротиву російській окупації та звернувся до Ілона Маска

Громадянський рух "Жовта стрічка" запустив флешмоб на честь спротиву російській окупації, у якому звернувся до мільярдера-винахідника Ілона Маска щодо його слів про "відсутність опору на окупованих РФ територіях України". Про це повідомляється у Телеграм-каналі руху.

Активісти нагадали, що 24 жовтня на платформі "X" Маск заявив, що на тимчасово окупованих територіях України серед місцевих жителів немає антиросійських настроїв. 

"Але є одне але, український рух спротиву зростає щодня. На цих фото ви можете бачити Ялту, Мелітополь, Макіївку та Луганськ. Попри російську окупацію, українці продовжують чинити спротив рашистам", - йдеться в повідомленні.

Рух спротиву просить долучатися до флешмобу за хештегом #ElonWeAreHere у соцмережах і закликає українців в окупації залишати надпис на рублях, плакатах і графіті.

"Давайте нагадаємо всім, хто має якійсь необґрунтовані сумніви, що нас більше!", - зазначили у "Жовтій стрічці".

Як повідомлялося, рух опору "Жовта стрічка" створив чат-бот, щоб фіксувати воєнні злочини РФ на окупованих територіях.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті