Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Державний секретар США Марко Рубіо поїде 15 травня до Стамбула для можливих переговорів про припинення війни РФ проти України. Про це заявив президент США Дональд Трамп, повідомляє Reuters.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Як зазначається, Рубіо наразі супроводжує президента США Дональда Трампа в Саудівській Аравії та Катарі. А вже 14-16 травня посадовець вирушить до турецької Анталії на неформальну зустріч міністрів закордонних справ НАТО, де обговорять безпекові пріоритети Альянсу, включно зі збільшенням інвестицій в оборону та припинення російсько-української війни.
Нагадаємо, раніше у ЗМІ повідомлялося, що Трамп прилетить на переговори в Стамбул, якщо на них буде присутній Путін.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту