РПЦ у «ДНР» займатиметься «просвітою і вихованням» дітей. Російському попу подобаються «Разговоры о важном»

Російська православна церква на окупованій частині Донецької області разом із місцевою владою займатиметься «просвітою і вихованням» дітей. Про це місцевим журналістам розповів священик РПЦ Володимир, присланий Кремлем у «ДНР» на посаду митрополита Донецького і Маріупольського

«Просвіта та освіта - перспективна галузь для співпраці Донецької та Маріупольської єпархії Російської православної церкви з владою ДНР», - заявив він.

За його словами, «у російських регіонах уже давно успішно здійснюються спільні церковно-державні проєкти у сфері освіти та духовно-морального виховання підростаючого покоління».

Російський поп повідомив, що РПЦ може взяти участь у пропагандистських класних годинах «Разговоры о важном». За словами архієрея, на «Розмовах» зачіпаються не тільки теми «патріотизму», а й духовно-моральна культура народу.

«Для Церкви розвиток молодіжного служіння також у пріоритеті», - визнав він.

Михайло Самохін (Володимир) очолив Донецьку і Маріупольську єпархію в жовтні. До цього він був митрополитом Владивостоцьким і Приморським. Він змінив колишнього правлячого архієрея - митрополита Іларіона. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ Країна
21.03.2026
09:09

Клуб анонімних луганчан: як земляків об'єднали спільні спогади, болі й сльози

Анастасія згадала, як у 2014 році вагітною від час нетривалої окупації міста та бойових дій лежала в пологовому будинку на збереженні. І як під час перестрілок живіт ставав ніби кам'яним. І як акушерки казали майбутнім мамам: ваші діти будуть...
Світ
19.03.2026
18:00

“З початком війни з Іраном світ починає розуміти точку зору українців”. Огляд західних медіа

“Стрімке зростання цін на енергоносії та послаблення санкцій під час конфлікту з Іраном стали для Кремля рятівним колом у складний фінансовий період".
Світ
18.03.2026
19:00

«Москва уникла серйозних наслідків від нальотів українських БПЛА. Це велике досягнення». Російські ЗМІ про Україну

«...Експерти сходяться на думці: головна мета таких атак - не військовий результат, а інформаційний ефект».
Всі статті