РПЦ має намір направити в окупаційний корпус ЗС РФ 1300 "бойових попів"

Російська православна церква має намір направити на фронт в Україну "для духовної допомоги російським військовослужбовцям" близько 1300 священиків. Про це розповів голова Синодального відділу РПЦ митрополит Ставропольський і Невинномиський Кирило в ефірі російського пропагандистського ТБ. 

За його словами, зараз у "СВО" служать 309 штатних військових священиків, однак цієї кількості недостатньо.

"У РПЦ тісний контакт із міністерством оборони. Тому питання, думаю, вирішиться найближчим часом", - упевнений священик. 

Митрополит повідомив, що РПЦ має відомості про шість загиблих священнослужителів у зоні "СВО". Ще вісім російських попів були поранені. 

 

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті