Розвідка боєм: на Донеччині окупанти з метою перевірити обороноздатність ЗСУ провели чотири механізовані атаки - ISW

Російські окупанти з метою перевірити обороноздатність ЗСУ провели чотири механізовані атаки в Донецькій області. Про це пише Інститут вивчення війни.

Зазначається, що російські війська силами ротних і взводних підрозділів здійснили чотири механізовані атаки на кількох оперативних напрямках у Донецькій області: Часів Яр, Новопокровське. Новомихайлівка та Старомайорське.

Метою цих атак була перевірка здатності ЗСУ до ведення бойових дій після низки невдач на Харківському напрямку. Значних успіхів ворог не домігся, незначно просунувшись на схід від Новопокровського і Старомайорського. Поблизу Часового Яру і Новомихайлівки просування не було.

 

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті