Розшукувана міжнародним судом Львова-Білова розповіла, як спецслужби РФ не дозволили викраденій дитині з Маріуполя повернутися до сестри в Україну 

Дитячий омбудсмен РФ Марія Львова-Бєлова заявила, що російським спецслужбам вдалося зупинити на кордоні з Білоруссю дитину з Маріуполя, яка хотіла повернутися в Україну до своєї сестри. Про це пишуть російські ЗМІ.

Зазначається, що на брифінгу в МЗС РФ Львова-Бєлова підтвердила, що дитині з Маріуполя не дозволили повернутися на батьківщину. Йдеться про сироту Богдана Єрмохіна, якого російська армія вивезла спочатку в Донецьк, а потім у Підмосков'я, де передала в прийомну сім'ю. Нібито, прозвучало на брифінгу, хлопчика намагалися "за допомогою погроз і маніпуляцій" повернути на територію України, де проживає його сестра.

Дитячий омбудсмен РФ розповіла, що Богдан є добрим другом її прийомному синові Філіпу - ще одній викраденій із Маріуполя українській дитині.

Вона розповіла, що на нього вийшли "українські куратори", які запропонували йому записати відео про те, "як йому погано в Росії" і підбурювали повернутися в Україну. Нібито хлопчик піддався "на погрози і маніпуляції", дістався до Білорусі, де його затримали російські силовики і повернули в прийомну сім'ю.

Як повідомлялося раніше, 17 березня Міжнародний кримінальний суд у Гаазі видав ордер на арешт президента РФ Володимира Путіна і дитячого омбудсмена РФ Марії Львової-Бєлової за підозрою в незаконному переміщенні дітей з окупованих територій України.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті