"Розквіт" торгівлі в "ДНР": у Старобешівський район приїхали перші автолавки, передані Мінпромторгом РФ

Ватажок "ДНР" Денис Пушилін повідомив про "досягнення" торгівлі в "республіці". У Старобешівський район сьогодні, 24 червня, приїхали автомобілі-фургони для торгівлі, які передали росіяни. 

"Сьогодні вийшли у свої перші рейси пересувні автолавки. Вони організували торгівлю для наших громадян, які проживають на територіях із недостатньо розвиненою роздрібною мережею", - пише Пушилін, додаючи, що цього року за програмою Мінпромторгу Росії 52 автомобілі-фургони для організації виїзної торгівлі прибули в "ДНР". 

Він визнав, що "низка територій республіки майже не мають достатньої роздрібної торговельної мережі. Десь, у прифронтовій зоні, це пов'язано з високими ризиками, десь - із малим числом жителів, із важкодоступністю".

Також Пушилін пише, що "невигідно бізнесу створювати в таких місцях стаціонарні торговельні точки", і тому туди мають прийти великі торговельні мережі, які орендують у держави пересувні автолавки.

 

Статті

Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Країна
18.07.2024
10:37

Розлучення, не виходячи з дому. Як розірвати шлюб на відстані

Судова реформа спростила цю процедуру для громадян. Зараз можна розлучитись або отримати інші судові послуги, не виходячи з дому, через сервіс «Електронний суд».
Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Всі статті