Роздертий рашистами Сєвєродонецьк лежить у руїнах

Окупований російськими військовими Сєвєродонецьк лежить у руїнах, зараз це - місто-згарище. Про це у Телеграм повідомляє голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

Він додав відео зруйнованого рашистами Льодового палацу.

"Так зараз виглядає символ тимчасового обласного центру. У червні мешканців Луганщини приголомшила новина, що Льодовий палац згорів внаслідок рашистського влучання. Згоріла п’ятдесятирічна історія. 5000 сєвєродончан (саме стільки вміщувала зала) більше не відвідають концерт на кращій сцені міста… росіяни умисно закидали Льодовий снарядами…і не лише його - знищено багато культових споруд, які були легендами Сєвєродонецька", - пише Гайдай. 

"Випалене місто ледь живе, орки знущаються над місцевим населенням, не забезпечуючи нормальних умов для життя. Без світла, газу, води, мобільного зв‘язку, медицини, освіти…але з пунктами обігріву, награними ремонтами, затопленими багатоповерхівками... і солодкою пропагандою - «руський мир» у всій красі", - констатував Гайдай.

"Дочекайся нас, рідне Місто...", - додав він.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті