Розбиті мости та зруйновані будинки – як після бомбардувань виглядає Бахмут із космосу

Знімки Бахмута з космосу показують масштаби руйнувань міста, яке російська армія обстрілює протягом кількох місяців. Про це 9 березня The New York Times повідомляє із посиланням на супутникові знімки.

"На нових супутникових знімках міста на сході України, де місяцями триває жорстока битва, видно, що мости через стратегічно важливу річку зруйновано", - написали журналісти.

Знімки зробила приватна компанія Maxar Technologies. І на них видно, що зруйновано мости через річку Бахмутка, яка розрізає місто на дві частини. Зараз ця річка може використовуватися українськими воїнами як природна лінія стримування росіян.

Також на супутникових знімках помітні значні пошкодження житлових будинків та промислових підприємств. Причому зміни можна бачити протягом тижнів, протягом яких Бахмут зазнає важких бомбардувань.

Найбільше постраждали східні райони міста, які за заявами росії перейшли під повний контроль окупантів. Але й у південній частині міста є сильно пошкоджені за останні кілька тижнів міст та житлові квартали.

Нагадаємо, раніше у Генштабі повідомили, що росіяни не залишають спроб оточити Бахмут.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті