Розбір завалів після ракетного удару в Краматорську закінчено - кількість жертв зросла до 12 осіб

У Краматорську внаслідок ракетного удару окупантів загинули вже 12 осіб. Про це вранці 29 червня повідомили в ДСНС України.

"Зранку, 29 червня, з-під завалів деблоковано тіло ще однієї загиблої людини. Загалом загинуло 12 людей (зокрема 3 дитини)", - повідомили рятувальники.

Унаслідок удару постраждали 60 осіб. Також зазначається, що врятувати вдалося 11 осіб. Водночас у МВС зазначили, що внаслідок двох обстрілів у місті постраждали 65 осіб.

Окремо в ДСНС зазначили, що аварійно-рятувальні роботи на місці удару завершено.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Краматорську рятувальники змогли зрушити бетонну плиту, що заважала рятувальним роботам.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті