Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
"Виїхав до Таганрога на місце нічної масованої повітряної атаки", — написав голова регіону Юрій Слюсар на своїх сторінках у соціальних мережах.
"У морському порту триває ліквідація загоряння нафтопродуктів. На місці працюють оперативні служби, прибув пожежний потяг. Піни для гасіння достатньо — це важливо, щоб мінімізувати викиди шкідливих речовин і знизити екологічні збитки", — повідомив він.
Губернатор зустрівся з жителями Таганрога, яких евакуювали з району палаючого нафтового термінала в порту і які зараз перебувають у пункті тимчасового розміщення. Юрій Слюсар пояснив їм, що "на жаль, швидко ліквідувати такий тип пожежі не вийде", і попросив жителів "поставитися з розумінням до рішення про їхню евакуацію".
Евакуація, за його словами, триватиме кілька днів.
Як повідомлялося раніше, українські дрони атакували морський порт у російському Таганрозі — там горить нафтовий термінал, а жителів прилеглих будинків евакуювали.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту