Ростовські баскетболістки просять Пригожина стати їхнім спонсором і розплатитися з їхніми боргами. Готові називатися клубом "Вагнера"

Жіночий баскетбольний клуб "Платов" із Ростова-на-Дону просить ПВК "Вагнер" стати їхнім спонсором. Про це пишуть російські ЗМІ.

Вони нагадали Євгену Пригожину, що їхньою командою керує учасник війни проти України "вагнерівець" Валентин Макогонов.

На такий крок керівництво "Платова" пішло, зокрема, через борги - за минулий рік їх накопичилося на 760 тисяч рублів. Крім того, БК хоче розширитися і почати тренувати дітей на окупованій території Донецька і Луганська.

У разі згоди "Платов" готовий змінити ім'я на "Вагнер".

Євген Пригожин відмовив баскетболісткам у спонсорській допомозі. "Програма спонсорства спортивних команд у нас відсутня. На жаль, у нас на сьогодні величезна кількість інших проблем", - цитує його слова прес-служба власника ПВК.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті