Росіяни з мінометів обстріляли Сумщину (ФОТО)

Російські війська у понеділок, 21 листопада, обстріляли Сумську область із мінометів. Про це у Facebook повідомляє Оперативне командування "Північ".

"З 11:20 до 11:30 повідомили про 10 парафій, імовірно з міномету 120 мм, у районі населеного пункту Рожковичі", - повідомили українські військові.

На щастя, за наявною інформацією, втрат серед особового складу та техніки немає. Також інформації про жертв та постраждалих серед місцевого населення інформація не надходила.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за добу окупанти обстріляли три громади на Сумщині.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті