Росіяни виділили 350 млн рублів для депортації українських дітей з окупованої Луганщини

Російські загарбники планують вивезення 100 тисяч дітей з тимчасово окупованої Луганщини. Про це повідомляє Луганська обласна військова адміністрація.

"Починаючи із жовтня, росіяни спрямували понад 350 млн рублів на обстеження 100 тисяч дітей на тимчасово окупованих територіях, завозили в захоплені регіони лікарів.  Останні роблять медичні огляди, щоб мати підставу примусово відправити дитину на «лікування» на рф. Повернення дітей затримують, змушуючи батьків виїжджати за ними, після чого назад родину вже не пускають через «воєнний стан» на окупованих територіях", - розповіли в Луганській ОВА.

Як повідомлялося раніше, у Первомайську сотні окупантів "лікуються" у школі та в пологовому будинку.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті