Росіяни у новорічну ніч обстріляли дитячу лікарню у Херсоні (ФОТО)

Окупанти в ніч на 1 січня не припиняли обстрілювати Херсоні, є влучання у дитячу лікарню. Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко у своєму телеграм-каналі.

"Окупанти не припиняли бити по місту в новорічну ніч. Внаслідок чергового російського обстрілу 1 людина загинула, 1 - поранена. Пошкоджено будівлі обласної дитячої лікарні. Зафіксовано близько 7 прильотів, вибито понад 700 вікон. Інформація уточнюється", - написав він.
У ДСНС Херсонської області повідомили, що у новорічну ніч ворог цинічно обстрілював місто. Рятувальники Херсонщини ліквідували 10 пожеж (8 з яких виникли внаслідок ворожих обстрілів).

Так, опівночі, після «привітального» обстрілу пожежа виникла в корпусі дитячої обласної лікарні. Протягом тридцяти хвилин вогнеборцям вдалось ліквідувати пожежу. Персоналом лікарні, до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів евакуйовано в безпечне місце 17 дітей, 4 батьків та 38 працівників. Постраждалих немає. Також були попадання ворожих снарядів в інший корпус лікарні. Пожежі не виникло. Вибито вікна, пошкоджено стіни.
Зазначається, що в момент обстрілу в корпусі людей не було.

"Одразу ж надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку в одному з мікрорайонів міста. Через ворожий обстріл загорівся другий поверх двоповерхового будинку. Пожежу ліквідовано на площі 180 кв.м", - йдеться у повідомленні рятувальників.

Як повідомлялося, у новорічну ніч через російські обстріли Херсон та навколишні населені пункти залишилися без електроенергії.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Донецьк
29.07.2025
11:16

Вижити без води: як окупанти довели Донецьк до гуманітарної катастрофи

За чотири години треба встигнути набрати запаси на три дні, наповнити всі можливі ємності, вимитися, попрати одяг і ще залишити воду для туалету. Мешканці називають це знущанням, бо вода нерідко буває відсутня або зникає через годину після запуску.
Всі статті