Росіяни не дозволяють "коридори" для евакуації з Луганщини, виїжджати можна лише самостійно – Гайдай

Централізована евакуація мирних жителів із Луганської області наразі неможлива. Про це 4 серпня у Facebook повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

За даними чиновника, росіяни не надають "коридори" для виїзду з регіону. У зв'язку з цим Гайдай назвав лише три можливі варіанти самостійного виїзду з регіону.

"Є три варіанти виїзду. Один – через Харківську область через дамбу пішки: це досить небезпечно, бо там дамба обстрілюється. Другий варіант – через Запоріжжя, але там довго треба стояти у чергах", - повідомив голова ОВА.

Третій варіант є більш спокійним, але й найтривалішим – це виїзд через росію. Після потрапляння в РФ біженцям потрібно дістатися країн Балтії або Грузії – і вже звідти повертатися в Україну.

"Але це довгий шлях, десь близько 2,5–3 доби, і недешевий. За нашою інформацією, люди, які проїжджали, платили, наприклад, від Сєвєродонецька до Луганська близько 9-10 тисяч гривень, щоби доїхати", - заявив Гайдай.

Тобто йдеться про 245-270 доларів. При цьому й надалі біженцям потрібно буде витратити близько 300 євро, аби дістатися згодом до України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за добу з окупованої території на Луганщині надійшло 27 повідомлень про зникнення осіб безвісти.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті