Росіяни на 100% не зможуть взяти всю Донецьку область - військовий експерт

Росіяни на 100% не зможуть взяти всю Донецьку область та захопити такі великі міста як Слов'янськ та Краматорськ. Про це в інтерв'ю "ОстроВу" розповів полковник запасу, військовий експерт Роман Світан.

"Росіяни на 100% не зможуть взяти всю Донецьку область. Максимум, що у них може вийти, це підійти до цього водозабору (в районі Слов'янська, - ред.). Підійти, та не взяти. Постачання води не буде", - заявив він.

Роман Світан відмітив, що цей водозабір дуже важливий для Донбасу, адже наразі води немає у багатьох містах Донецької області, включаючи Донецьк.

Разом з тім, за його словами, взяти такі міста як Слов'янськ та Краматорськ росіяни не зможуть.

"Це не реально. Там дуже велика агломерація Слов'янськ-Краматорськ-Дружківка-Костянтинівка, яку неможливо взяти. Це все є таким собі одним величезним містом із великою кількістю промзон. Якщо вони Білогорівку не можуть взяти, то який Слов'янськ?", - сказав експерт.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті