Росіяни б'ють по Херсонщині: загинув ще один мирний житель, двоє поранені

Російські окупанти продовжують обстрілювати Херсон та область - за 20 грудня загинув один житель, двоє поранені. Про це повідомила Генпрокуратура, яка розпочала досудове розслідування.

"За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальних провадженнях за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. ч. 1, 2 ст. 438 КК України)", - йдеться у повідомленні.

За даними слідства, вранці 20 грудня внаслідок чергових обстрілів військовослужбовцями РФ населених пунктів Херсонщини в одному з селищ міського типу загинув місцевий мешканець.

Двох цивільних у Херсоні госпіталізовано з травмами, отриманими через обстріли житлових масивів.

Пошкоджено житлові будинки та квартири, господарських споруди, адмінбудівлі, типографію, заклад дошкільної освіти, лінії електропередач, газопровід.

"Масивні ворожі обстріли не вщухають. Прокурори, слідчі та експерти працюють на місцях подій та продовжують роботу з фіксації злочинів РФ", - додали у відомстві.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
20.08.2026
11:14

Громада Луганщини, територія якої повністю знищена. Як працює й гуртується спільнота Попасної

"Загальна кількість населення Попаснянської міської територіальної громади до повномасштабного вторгнення РФ на територію України становила 24600 осіб. Зараз на окупованій території Попаснянської громади залишилось близько 250 осіб".
Світ
19.08.2026
09:50

«Російському ведмедю варто було б якнайшвидше вийти з українського конфлікту». Російські ЗМІ про Україну

...Для його завершення можна йти на певні поступки Заходу, тільки вони не повинні зачіпати наші стратегічні інтереси. З Китаєм, на мій погляд, у нас зараз спільного більше, ніж з Україною, і псувати відносини зі Сходом нам зовсім не на руку.
Світ
17.08.2026
15:12

«Гонка ескалацій». Україна у фокусі світових ЗМІ

«Київ нездатний вести повномасштабну боротьбу з корупцією - сигналом став вихід під заставу ексглави Офісу Президента України Андрія Єрмака, звинуваченого в легалізації злочинних доходів»
Всі статті