Росія відновила постачання газу через "Північний потік"

Росія відновила постачання газу до Німеччини через "Північний потік-1" після нібито технічного обслуговування. Про це із посиланням на представника компанії Nord Stream AG повідомляє Spiegel.

За наявною інформацією, обсяги постачання газу відновилися приблизно на тому ж рівні, що й до тимчасової зупинки. Йдеться про 67 мільйонів кубометрів на добу, що приблизно дорівнює 40% від максимальної потужності.

При цьому представник компанії зазначив, що зазначений обсяг може змінюватись протягом дня за умови попереднього повідомлення. На додаток, останніми днями з'явилися ознаки того, що Росія може ще більше скоротити обсяги постачання газу. Йдеться про звані "номінації" – резервування пропускної спроможності трубопроводів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Канада з Німеччиною вигадали, як ремонтувати турбіни "Північного потоку" та "не порушувати санкції".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
24.04.2026
20:20

«...Це може підвищити його готовність до припинення війни». Огляд західних ЗМІ про Україну

Німеччина та Франція закликали надати Україні «символічні» переваги на етапі, який не включатиме ні сільськогосподарські субсидії ЄС, ні право голосу.
Країна
23.04.2026
09:00

«Мінськ» за лаштунками. Сповідь недипломата. Частина 3

Саме це, друге, засідання ТКГ і стало початковою точкою тих двозначностей та невизначеностей, які до останнього моменту її роботи у лютому 2022 року були основною причиною неефективності переговорів.
Світ
22.04.2026
10:52

«…Чи зможемо ми після підписання мирної угоди підготуватися до великого протистояння із Заходом». Російські ЗМІ про Україну

Наскільки в такій ситуації працюватиме 5-та стаття статуту НАТО, чи збережеться альянс до того моменту в колишньому вигляді - це питання. І, ймовірно, не найближчого майбутнього.
Всі статті