Росія готується до нової хвилі мобілізації - Генштаб ЗСУ

Росія вже почала підготовку до чергової хвилі мобілізації, що пройде на початку 2023 року. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ 30 листопада.

"З метою поповнення поточних втрат підрозділів російських окупаційних військ, у першому кварталі 2023 року заплановано достроковий випуск курсантів з вищих військових навчальних закладів російської федерації. Крім того, на території рф тривають підготовчі заходи до проведення чергової хвилі мобілізації, запланованої на січень-лютий 2023 року", - зазначали у Генштабі ЗСУ.

Як повідомлялося, у Кремлі спростували інформацію про послання путіна, в якому президент країни-агресора оголосить про повну мобілізацію країни.

Нагадаємо, що напередодні оголошення так званої "часткової мобілізації" Пєсков від імені путіна заявляв, що потреби у мобілізації немає – із завданнями "СВО" успішно справляється професійна армія.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна Світ
03.12.2025
10:00

Бути українцем в РФ… Чи зацікавлена наша держава у підтримці етнічних українців в країні-агресорці?

Вона просить, щоб Україна включила його до відповідних списків. Принаймні, це дасть йому надію, а російські тюремники будуть знати, що він в полі зору офіційних органів України та міжнародних структур.
Світ
02.12.2025
11:13

“Для Зеленського кожен день виживання буде відчуватися як перемога”. Західні медіа про Україну

“Нічого про права людини, гуманітарне право, міжнародне право чи принципи. Це створює нову європейську “архітектуру безпеки”, повну дірок”
Луганськ
30.11.2025
23:55

Не любов… Луганський  щоденник

Я знаю тих, хто повернувся, але я не можу спілкуватися з ними. Можна закрити на все очі, можна бути вищим, але можна просто не спілкуватися, і я обираю цей варіант.
Всі статті