Росія буде готова до переговорів після втечі ЗС РФ з Донецька та Луганська - Подоляк

Росія все ще не готова до "справжніх переговорів" - але це станеться після звільнення Донецька та Луганська. Про це 13 листопада у Twitter написав радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

"Підтримка війни в РФ стрімко летить на дно. Від олігарха до чоботаря формується думка: "Час закінчувати". Політично і психологічно росія ще не дозріла до справжніх переговорів і виведення військ. Але це станеться. Відразу після звільнення Донецька чи Луганська", - написав він.

Своєю чергою глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що переговори з росією втратили свою актуальність після звільнення Херсона.

"До звільнення Херсона було багато розмов про переговори. Були навіть деякі скептичні публікації у західних ЗМІ. Впевнений, що після успіхів на півдні вони вже не актуальні", - заявив Арахамія.

Також нардеп зазначив, що президент України чітко озвучив умови, на яких наша країна готова розпочати переговори. Насамперед йдеться про відновлення територіальної цілісності України, а також про відшкодування всіх збитків, покарання військових злочинців та гарантії, що агресія більше не повториться.

Нагадаємо, раніше генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш заявив, що Україна має повернути свою територію, щоб розпочалися переговори.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті