Російського шпигуна, сина колишнього дипломата викрито у Відні

У Відні ведуть розслідування щодо 39-річного чоловіка, якого підозрюють у багаторічній роботі на спецслужби Росії. Про це повідомляють австрійські ЗМІ, пише "Європейська правда" 19 грудня.

"Підозрюваний – нібито громадянин Греції російського походження та син колишнього дипломата, який працював в Австрії та Німеччині і також міг працювати на російські спецслужби, – сказано в повідомленні. – Обшуки у його квартирі у Відні пройшли ще у березні".

Уточнюється, що підозрюваний мав активні контакти з дипломатами та шпигунами інших країн, також міг проходити військову підготовку у Росії і перебував у Москві на початку повномасштабної агресії РФ проти України. Його завданням в Австрії міг бути збір інформації про суспільно-політичні настрої і безпекову ситуацію.

Зазначається, що у Відні виявили цілу систему таємних місць, маркованих малопомітними знаками, через які підозрюваний обмінювався інформацією зі своїми контактами. За даними слідства, на таких обмінах даними завжди були присутні російські дипломати.

"Також з’ясувалося, що чоловік придбав декілька об’єктів нерухомості у Відні, Росії та Греції", – пишуть ЗМІ.

Підкреслюється, що підозрюваний перебував під арештом, зараз його відпустили. Якщо провину чоловіка буде доведено, йому загрожує ув’язнення на термін від 6 місяців до 5 років.

Раніше повідомлялось, що в Одесі затримано подружжя російських шпигунів, які готували ракетний удар по ППО та артскладах ЗСУ.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті