Російського актора, який приїхав в Україну вбивати, ліквідовано ЗСУ на Донеччині (ФОТО)

На Донеччині ліквідовано розвідника російського гурту "Ахмад-Захід", актора, який зіграв головну роль у фільмі "Ванька", Євгена Коляснікова. Про це повідомив співзасновник міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm, OSINT-експерт Іраклі Комахідзе у своєму телеграм-каналі.

"В Україні ліквідовано головного героя російського фільму "Ванька" Євгена Коляснікова, який надумав пограти розвідника у складі "Ахмад-Захід"", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що 48-річний російський актор Євген Колясников із провінційного міста Зарічний Свердловської області пішов на "СВО" добровільно.

"...грав роль розвідника у складі філії Тік-Ток військ у групі "Ахмад-Захід", із позивним "Уран". Ліквідований у селі Мар'янівка Донецької області України 15 грудня, куля окупанту потрапила в серце", - розповів експерт.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті