Російських школярів почнуть масово вчити управлінню дронами з 1 липня

У РФ з 1 липня в рамках федерального проекту «Стимулювання попиту на вітчизняні безпілотні авіаційні системи» у 523 школах та 30 коледжах почнуть проводити курси з управління дронами. Про це розповів перший віце-прем'єр Андрій Білоусов, - сообщил ТГК The Moscow Times.

"Навчальні заклади, що беруть участь у проекті, будуть оснащені навчальними безпілотниками та кадровим складом для організації навчання", - пояснив він під час засідання комісії з розвитку БПЛА.

За словами російського чиновника, освітні установи повинні мати відповідні майданчики для тренувань, а також обладнані спеціалізовані класи, малі та основні польотні зони, ремонтні станції та зони 3D-друку.

Він дав доручення міністерству освіти додатково опрацювати із Росавіацією питання атестації підготовлених освітніх програм та педагогів.

Уточнюється, що в проекті візьмуть участь 30 російських суб'єктів, а для реалізації задуму влада закупить понад 17 тис. навчальних дронів.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті