Російські військові зайняті зведенням оборонних укріплень - британська розвідка

Російські війська зосереджені переважно на зведенні оборонних укріплень. Про це заявляє британська розвідка, - повідомляє Бі-бі-сі

Зведення укріплень на багатьох ділянках лінії фронту ведеться із жовтня. Йдеться зокрема про протитанкові мінні поля, протипіхотні міни. Така тактика явно не відповідає декларованим владою росії основним завданням російських військ, наголошують у британському відомстві.

Мінні поля становлять серйозну перешкоду для добре навчених військ лише у тому випадку, якщо противник задіяє ефективні засоби спостереження та розвідки, а також під прикриттям вогню, йдеться у повідомленні відомства.

Як вважають у британській розвідці, російські війська, швидше за все, незабаром зіштовхнуться з нестачею засобів спостереження, а також з нестачею добре навчених військових, які могли б вести спостереження за величезною площею мінних полів.

Як повідомлялося, глава ГУР Кирило Буданов заявив, що докорінної зміни ситуації з боку РФ зараз не очікується.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
19.03.2026
18:00

“З початком війни з Іраном світ починає розуміти точку зору українців”. Огляд західних медіа

“Стрімке зростання цін на енергоносії та послаблення санкцій під час конфлікту з Іраном стали для Кремля рятівним колом у складний фінансовий період".
Світ
18.03.2026
19:00

«Москва уникла серйозних наслідків від нальотів українських БПЛА. Це велике досягнення». Російські ЗМІ про Україну

«...Експерти сходяться на думці: головна мета таких атак - не військовий результат, а інформаційний ефект».
Країна
18.03.2026
10:21

"Війна на Близькому Сході – це удар по Китаю і шанс для РФ": експерт Михайло Гончар пояснив, що відбувається на енергетичному ринку

Чи стане це детонатором повномасштабної економічної кризи, як у 1973 році – поки що однозначної відповіді немає. Очевидно, що все залежатиме від тривалості нинішньої ситуації в затоці.
Всі статті