Російські окупанти у Макіївці роздають повістки чоловікам у черзі за водою

Російськи окупанти в тимчасово окупованій Макіївці Донецької області роздають повістки в черзі за водою. Про це повідомляє Центр Національного спротиву.

"Видача (води) відбувається з 9 до 15 години. Задля отримання води необхідно пред’явити паспорт з пропискою, або свідоцтво про народження(якщо отримувач дитина). У чоловіків також перевіряють наявність відмітки про ставання на облік у військкоматі", - йдеться у повідомленні.

Також зафіксовані випадки, коли чоловіки отримували повістки в черзі за водою. 

"Тобто, ворог використовує кризу в регіоні, як метод виявлення чоловіків для поповнення свого війська", - зазначає Центр національного спротиву.

Там також закликали мешканців тимчасово окупованих територій покинути регіон та не ставати ресурсом для окупантів.

Як повідомлялося раніше, маріупольці, які залишаються в окупованому місті, відкрито благають окупантів про порятунок від холодної зими.

Статті

Донбас
10.12.2023
20:18

Як бойовик "ДНР" умовив Путіна брати участь у виборах президента. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу демонстрували свою причетність до найважливішої, на їхню думку, справи - висунення нинішнього російського диктатора кандидатом у президенти. Місцеві пропагандисти радісно повідомляли, що так званий спікер...
Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Всі статті