"Росспоживнагляд" застерігає росіян від вживання спиртової настоянки на тушці мертвого крота

"Росспоживнагляд" застерігає росіян від вживання спиртової настоянки на тушці мертвого крота. Докладне пояснення, чому не варто пити "кротовуху", було розміщено на офіційній сторінці наглядового відомства в Телеграм.

"Ми запитали наших фахівців, чим може бути небезпечний такий "напій", - йдеться в повідомленні.

Враховуючи, що українцям не загрожує отруєння "кротовухою", не будемо переказувати всі можливі наслідки, які чекають на тих, хто віддав перевагу її традиційній настоянці глоду.

Проте "Росспоживнагляд" попереджає співвітчизників, що "вживання продукції, подібної до кротовухи, може бути смертельно небезпечне або призвести до інвалідизації". 

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті