Росії не потрібна армія, щоб завоювати світ - достатньо її прес-служби. У Міноборони висміяли заяви РФ про знищення ЗРК Patriot

Міністерство оборони України висміяло заяви росіян про нібито знищення ЗРК Patriot. Реакцію на такі заяви українці опублікували 16 травня у Twitter.

"Прес-служба Міністерства оборони Росії потужніша, ніж армії більшості країн. Росії навіть не потрібна армія, щоб завоювати весь світ, її державних ЗМІ та спікера Міноборони Конашенкова більш ніж достатньо", - ідеться в заяві.

Таким чином наше військове відомство прокоментувало заяву Міноборони РФ у щоденному зведенні. Згідно з нею, росіяни завдали "високоточного удару гіперзвуковим ракетним комплексом "Кинджал" по зенітному ракетному комплексу Patriot виробництва США".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що росіяни вперше випустили по Україні таку кількість "Кинджалів" за одну атаку.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті