Росіянин, який повернувся з війни в Україні, жорстоко вбив товариша, який воював у Чечні

Суд у росії розгляає справу про умисне вбивство чоловіка, який колись воював у Чечні військовослужбовцем, що повернувся з війни проти України. Про це повідомив телеграм-канал "Верстка".

Зазначається, що це буде перший вирок військовослужбовцю, який повернувся з України за статтею про умисне вбивство. 

"Можгинський районний суд Удмуртії розглядає кримінальну справу 39-річного Сергія Батуєва, який воював в Україні. Його звинувачують у навмисному вбивстві свого знайомого – 41-річного Дениса Шустова. Півроку тому, лише через місяць після повернення з України, Батуєв у своєму гаражі розстріляв Шустова, а потім задушив і сховав його тіло в лісі неподалік Можги — невеликого містечка в республіці Удмуртія", - йдеться у повідомленні.

При цьому, як з'ясувало видання, Денис Шустов також був ветераном бойових дій та воював на Кавказі. Вбивство відбувалося з особливою жорстокістю — Шустову двічі вистрілили в око, а тіло планували згодувати поросятам.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті