Росіяни зруйнували у Маріуполі понад 1350 будинків - міськрада

Російські окупанти зруйнували понад 1350 будинків мешканців міста під час захоплення. Про це повідомила міськрада у своєму телеграм-каналі.

"Понад 1350 будинків у Маріуполі були зруйновані росіянами під час блокади", - йдеться у повідомленні.

Також наводиться приклад однієї із реальних ситуації.

"Маріупольчанка вирішила подивитися на власну квартиру у аварійному будинку, який окупанти планують знести. У квартирі не залишилося нічого – усе згоріло. Суцільні уламки та каміння. Цю біль знають сотні тисяч маріупольців, які вже ніколи не зможуть повернутися до рідних домівок. Адже росіяни їх знищили. Проте ми обов’язково повернемося до рідного Маріуполя та відбудуємо його. З новими домами, парками, школами та проспектами", - обіцяють у владі.

Ось як виглядає одна з квартир у такій багатоповерхівці, що намірилися знести росіяни.

Як повідомлялося, російський диктатор путін нібито відвідав окупований та зруйнований армією РФ Маріуполь. 

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті