Росіяни зобразили на іконі своїх ліквідованих у Макіївці на Донеччині загарбників

У Самарській області РФ зобразили на іконі ліквідованих в окупованій Макіївці російських військових 1 січня 2023 року, - повідомляють роспропаганісти 29 жовтня.

"Вони стоять за спиною преподобного Іллі Муромця, у день пам'яті якого, 1 січня 2023 року, ЗСУ обстріляли пункт тимчасової дислокації російських військових. 89 із них загинули", - пишуть пропагандисти.

Зазначається, що "ікону написав місцевий художник Олександр Просвирнов - на прохання настоятеля Троїцького храму Новокуйбишевська, син якого теж там загинув. До храму приходять батьки інших убитих солдатів".

Нагадаємо, що в новорічну ніч 1 січня 2023 року по будівлі ПТУ в захопленій росіянами Макіївці, в якій, імовірно, перебувало близько 600 російських військових, було завдано потужного ракетного удару. Міноборони росії визнало загибель менше ніж ста осіб. Очевидці подій вважають, що загарбників, які не вижили, набагато більше.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті