Росіяни знайшли чотирьох "інвесторів", яким віддадуть "в управління" 11 перспективних шахт окупованого Донбасу

Узгоджено чотирьох "інвесторів", які візьмуть в управління, яким віддадуть "в управління" 11 перспективних шахт окупованого Донбасу. Про це повідомив заступник голови уряду Росії Олександр Новак, - пишуть російські ЗМІ.

Обсяг інвестицій у ці шахти до 2028 року, за його словами, становитиме до 40 млрд рублів. Чиновник сподівається, що це дасть змогу "створити нові робочі місця і збільшити заробітні плати співробітникам".

Як повідомлялося раніше, російські окупанти мають намір закрити всі шахти Донбасу, крім кількох перспективних. Нестачу, наприклад, коксівного вугілля планують компенсувати дешевшим - завозити його з Кузбасу.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті