Росіяни завдали удару по Харківщині ракетами С-300 - є влучання в Чугуївському районі

Російські війська ввечері 7 червня вкотре обстріляли Харківську область ракетами С-300. Про це в Telegram повідомили голова обласної військової адміністрації Олег Синєгубов і поліція Харківської області.

"Ворог знову взявся обстрілювати Харківську область. Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги. Залишайтеся в укриттях. Бережіть себе", - повідомили правоохоронці.

Місцеві жителі в соцмережах заявляють, що в Харкові було чути вибухи - але, найімовірніше, вони сталися за межами міста. Синєгубов же підтвердив, що росіяни вдарили по Чугуївському району.

"Зафіксовано влучання в Чугуївському районі. За попередніми даними, окупанти завдали ударів ракетами С-300. Інформація про постраждалих і руйнування уточнюється", - повідомив глава ОВА.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що російські терористи вдруге обстріляли аміакопровід у Куп'янському районі Харківщини.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
19.12.2025
09:00

Фінський досвід та уроки для України

Війну РФ проти України часто порівнюють із «Зимовою війною». Аналогій та паралелей справді багато. Але, хоча історія повторюється, вона ніколи не повторюється один до одного.
Донецьк
17.12.2025
22:10

Життя після шахти: як гірники Донеччини шукають себе після втрати копалень

«Я ледь зводив кінці з кінцями. Майже всі гроші уходили на оренду та продукти. Через це почались непорозуміння з дружиною. На жаль наша родина не витримала таких випробувань. Ми розстались..."
Світ
17.12.2025
12:03

«Прямо зараз потрібно кинути всі сили, щоб душити ворога». Російські ЗМІ про Україну

«Ми вже спостерігали, як адміністрація Дональда Трампа, зберігаючи загальну лінію на бажання припинити український конфлікт, змінювала переговорну позицію на протилежну. Київ розраховує, що спроба американської адміністрації натиснути на українську...
Всі статті