Росіяни завдали ударів по Нікопольщині з артилерії та дронів-камікадзе

Російські війська зранку вдарили по Нікополю, а вдень від окупантів постраждала Марганецька громада. Про це повідомляє голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак у своєму телеграм-каналі 1 жовтня.

"Ворог бив по Нікопольщині. Вранці під обстріл потрапив районний центр. Пообіді дісталося Марганецькій громаді. Агресор гатив з важкої артилерії й застосував дрон-камікадзе", - зазначається у повідомленні.

За інформацією голови ОВА, минулося без загиблих і постраждалих.

"Знищений дачний будинок, ще один – пошкоджений. Понівечені 2 приватні оселі, господарська споруда, лінія електропередач", - додав Лисак.

Як повідомлялось раніше, рашисти з безпілотника атакували житловий квартал Херсона: у вогняній пастці опинилися четверо людей.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
04.03.2026
15:00

«Противники врегулювання повинні чітко розуміти, що жарти скінчилися». Російські ЗМІ про Україну

...Місцеві представники руського опору діляться спостереженнями і не приховують: депресія все більше охоплює руських людей, які досі залишаються по той бік лінії бойового зіткнення
Країна
03.03.2026
18:38

Владислав Селезньов: Весняно-літня кампанія РФ може стати останнім масштабним ривком Кремля

Здається, вперше за час великого наступу російської армії, відлік якого починається від середини жовтня 2023 року, співвідношення втрачених та повернутих територій нині є на користь України.
Донбас
01.03.2026
17:44

Критичні чоловічі дні. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

У Росії є чудовий образ дурня, який всюди носиться зі своєю "писаною торбою". Минулого тижня в ролі цієї самої торби виступила багатостраждальна «найдовша в світі» Георгіївська стрічка... а в ролі дурня, що носиться з нею, виступили всюдисущі...
Всі статті