Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
На Сумщині окупанти обстріляли психоневрологічний інтернат. Про це повідомляє Офіс генерального прокурора України.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
За даними слідства, 15 квітня 2023 року близько 23:00 окупанти скинули авіаційну бомбу на будівлю психоневрологічного інтернату в Шосткинському районі, внаслідок чого 70-річна жінка отримала поранення.
Наразі 167 пацієнтів залишились без даху над головою, оскільки будівля внаслідок авіаудару не придатна для життя.
За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Як повідомлялося раніше, російські війська обстріляли храм в Нікополі, внаслідок чого поранення отримали дві людини.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту