Росіяни заманюють випускників із "ДНР" навчатися в Магадані, обіцяють оплатити проїзд

Росіяни в пабліках квазіосвіти "ДНР" масово розміщують оголошення про те, що випускники з "республіки" можуть почати навчання в Магаданській області.

"Північно-Східний державний університет готує фахівців за юридичним та економічним напрямами, вчителів історії, математики, російської та іноземних мов. Крім того, є політехнічний інститут, де навчаються геологи, гірники та енергетики", - йдеться в оголошеннях.

Також запевняється, що "студенти з ДНР отримають гуртожиток, оплачуваний проїзд до Магадана і місця проживання 2 рази на рік".

Особливі пільги росіяни обіцяють випускникам Жданівки, над якою Магаданська область взяла "шефство": вони можуть вступити без результатів ЗНО, а скласти внутрішні іспити вишу дистанційно.

При цьому, якщо студенти виявляться ще й активістами, їм обіцяють стипендію: "за активну участь у громадській, спортивній та науковій діяльності студенти отримають стипендію до 70 тис. рублів".

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті