Росіяни заховали свою авіацію від ударів ЗСУ мінімум на 200 км від державного кордону – ГУР

Бойова авіація країни-терориста розміщена в основному на території РФ, щонайменше за 200 км від Державного кордону України поза досяжністю вогню українських сил. Про це повідомив представник воєнної розвідки України Андрій Юсов у коментарі "Kyiv Post", пише Телеграм-канал Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони 19 лютого.

"Ці сили в першу чергу можуть бути використані на Донбасі, – сказав Юсов. – Наступ росії на сході триває, і це реалізація плану путіна щодо захоплення до кінця березня територій Донецької та Луганської областей".

Він зазначив, що, за оцінками ГУР МО України, росіяни можуть використовувати авіацію для підтримки наземних сил окупантів на сході України.

Проте представник ГУР прогнозує, що спроба росії завоювати східні регіони України зазнає невдачі – з літаками чи без них.

"Росії не вдасться реалізувати цей план, – підкреслив Юсов. – Щоб захистити Україну, нам потрібно посилити не лише нашу ППО, а й авіацію зокрема".

Раніше повідомлялось, що рашисти зібрали сотні літаків та гелікоптерів для наступальної операції на Донбасі.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті