Росіяни заховали свою авіацію від ударів ЗСУ мінімум на 200 км від державного кордону – ГУР

Бойова авіація країни-терориста розміщена в основному на території РФ, щонайменше за 200 км від Державного кордону України поза досяжністю вогню українських сил. Про це повідомив представник воєнної розвідки України Андрій Юсов у коментарі "Kyiv Post", пише Телеграм-канал Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони 19 лютого.

"Ці сили в першу чергу можуть бути використані на Донбасі, – сказав Юсов. – Наступ росії на сході триває, і це реалізація плану путіна щодо захоплення до кінця березня територій Донецької та Луганської областей".

Він зазначив, що, за оцінками ГУР МО України, росіяни можуть використовувати авіацію для підтримки наземних сил окупантів на сході України.

Проте представник ГУР прогнозує, що спроба росії завоювати східні регіони України зазнає невдачі – з літаками чи без них.

"Росії не вдасться реалізувати цей план, – підкреслив Юсов. – Щоб захистити Україну, нам потрібно посилити не лише нашу ППО, а й авіацію зокрема".

Раніше повідомлялось, що рашисти зібрали сотні літаків та гелікоптерів для наступальної операції на Донбасі.

Статті

Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Всі статті