Росіяни за добу вбили 4 мирних жителів Донеччини

Російські війська минулої доби вбили чотирьох мирних жителів Донецької області. Про це 4 червня у Facebook повідомив голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"За 3 червня росіяни вбили 4 мешканців Донеччини: 2 у Нью-Йорку, 1 у Горянці та 1 у Сіверську. Ще 8 людей в області за добу дістали поранення", - повідомив чиновник.

Загалом від початку повномасштабного вторгнення окупантів окупанти вбили 1548 і поранили 3644 мирних жителів регіону. Причому Кириленко окремо підкреслив, що наразі неможливо встановити точну кількість жертв у Волновасі та Маріуполі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти ракетними та артударами завдали нових руйнувань у Донецькій області.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті