Росіяни з Москви і Санкт-Петербурга скуповують квартири в новобудовах окупованого Маріуполя

Квартири в новобудовах тимчасово окупованого Маріуполя масово скуповують жителі Москви і Санкт-Петербурга. Про це заявив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, повідомляє Телеграм-канал «Донбасс.Важно».

За словами Андрющенка, купівля росіянами квартир у Маріуполі пов'язана з можливістю отримання ними пільгової іпотеки.

«Так «добре» люди живуть на Московії, що вони змушені переїжджати до Маріуполя, щоб стати власниками житла», - зазначив Петро Андрющенко. 

Як повідомлялося, на Луганщині окупанти стягують із місцевих жителів «держмито» за реєстрацію права власності на нерухомість. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
24.04.2026
20:20

«...Це може підвищити його готовність до припинення війни». Огляд західних ЗМІ про Україну

Німеччина та Франція закликали надати Україні «символічні» переваги на етапі, який не включатиме ні сільськогосподарські субсидії ЄС, ні право голосу.
Країна
23.04.2026
09:00

«Мінськ» за лаштунками. Сповідь недипломата. Частина 3

Саме це, друге, засідання ТКГ і стало початковою точкою тих двозначностей та невизначеностей, які до останнього моменту її роботи у лютому 2022 року були основною причиною неефективності переговорів.
Світ
22.04.2026
10:52

«…Чи зможемо ми після підписання мирної угоди підготуватися до великого протистояння із Заходом». Російські ЗМІ про Україну

Наскільки в такій ситуації працюватиме 5-та стаття статуту НАТО, чи збережеться альянс до того моменту в колишньому вигляді - це питання. І, ймовірно, не найближчого майбутнього.
Всі статті