Росіяни вже два місяці не платять зарплату бюджетникам на окупованій території Запорізької області

Російські окупанти не платять зарплату бюджетникам на окупованій території Запорізької області вже два місяці. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 2 березня.

"Окупаційна адміністрація Запорізької області має двомісячну заборгованість із заробітної плати перед бюджетниками", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що гроші не отримують вчителі, медики, залізничники, поштарі тощо.

Підкреслюється, що всі проблеми "влада" обіцяє вирішити "якнайшвидше", та соціальна криза в регіоні загострюється.

"Особливо цинічно це виглядає на фоні блокування українських виплат й полюванням за гривнею, – йдеться в повідомленні. – Економічна блокада регіону вигідна кремлю аби вивезти потім місцевих мешканців до РФ під приводом "евакуації" й завезти росіян".

Раніше повідомлялось, що на окупованому півдні України рашисти посилюють тиск на цивільне населення, у Василівці облаштували катівню.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті