Росіяни визнали загибель трьох членів екіпажу бомбардувальника в Ставропольському краї

Росіяни заявили, що збитий ЗСУ літак Ту-22М3 зазнав аварії через "втрату тяги одного з двигунів". Про це написали росЗМІ та губернатор Ставропольського краю Володимир Владіміров у Телеграм.

"Попередня причина падіння Ту-22М3 у Ставропольському краї - втрата тяги одного з двигунів. Загинули двоє", - пишуть ЗМІ.

Уточнюється, що перший загиблий - командир екіпажу, він примусово катапультував помічника, штурмана-навігатора і штурмана-оператора, "а сам залишився в кабіні і до останнього відводив бомбардувальник від житлових будівель". 

Зазначається, що "другого члена екіпажу знайшли мертвим". 

"Отримано уточнені дані щодо події з російським військовим літаком у Красногвардійському окрузі. На превеликий жаль, третій член екіпажу загинув. Висловлюю співчуття його рідним і близьким. Пошуки четвертого льотчика тривають", - написав тим часом губернатор. 

Кого з льотчиків він назвав "четвертим" - того, кого ЗМІ назвали загиблим, чи іншого - не уточнюється.

Раніше в ГУР розповіли про деталі операції зі знищення російського бомбардувальника Ту-22МЗ, який сьогодні запускав ракети по Україні.

Статті

Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Всі статті