Росіяни використовують опалювальний сезон для конфіскації майна українців - ЦНС

Окупаційна адміністрація в межах підготовки до опалювального періоду проводить огляд закинутих помешкань українців, які потім конфісковує. Про це повідомляє Центр національного спротиву (ЦНС)

"Так, окупанти оглядають приміщення, власники яких не платять за комунальні послуги, адже залишили свої домівки через окупацію. Таке майно ворог опечатує з приміткою “майно військової адміністрації. Після чого в такі квартири та будинки заселяються військові рф. Тобто, фактично колаборанти допомагають російським військовим захоплювати будинки українців, які втекли від окупації", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялось раніше, РФ провалює опалювальний сезон на окупованих територіях. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
07.05.2025
09:52

«Після демаршу Зеленського у нас розв'язані руки». Російські ЗМІ про Україну

...Необхідно шукати приховані місця в районі Москви і Підмосков'я, де можуть бути схрони або осередки, де ці безпілотники збираються і потім атакують регіони Росії. Десь точно має бути таємний пункт управління.
Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Всі статті