Росіяни всіма видами важкого озброєння нищать Вугледар, але ЗСУ тримає оборону

Українські захисники з 72-ї ОМБр Чорних Запорожців тримають оборону Вугледара (Донецька обл.) під масованими обстрілами окупантів. Відповідне відео від  підписників з 72 ОМБр оприлюднив телеграм-канал Extreme_tourism_company

"Вугледар вже близько півроку залишається недосяжним для русні. Елітна 155 бригада морської піхоти РФ, яка штурмувала Павлівку та Вугледар, була знищена майже в повному складі непохитною 72 бригадою. На цьому напрямку ворог втратив загалом близько 130 танків, БМП та БТР. Це лише та кількість техніки, яку змогли порахувати з дронів наші оператори.  Втрати солдат та техніки в таких кровавих штурмах налякали навіть керівництво РФ, внаслідок чого було знято з посади генерал-полковника Мурадова, який керував штурмом. Ворог не зміг пробити оборону сталевої бригади Чорних Запорожців і вдався до фізичного знищення Вугледару всіма видами важкого озброєння. Лише уявіть, що в тому пеклі наші захисники тримають оборону! Але гасло 72 ОМБр Чорних Запорожців - "Україна або Смерть!". І тому Вугледар - це Україна, а ворогам залишається лише смерть!", - нагадується у коментарі до відео.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті