Росіяни влаштували "полювання" на авто з українськими номерами на Луганщині

Російські окупанти в Луганській області влаштували справжнє "полювання" на автомобілі з українськими номерами. Про це 9 липня в Telegram повідомив голова обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

"Полюють не тільки на порожні будинки, а й на автомобілі з українськими номерами. Окупаційна влада посилила відповідні дорожні рейди на захоплених торік територіях - перевіряють на трасах і в гаражах", - повідомив чиновник.

У разі, якщо окупанти знаходять такі авто - з водіями проводять "бесіди" і направляють до найближчого МРЕВ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Луганщині окупанти змушують місцевих відмовлятися від українських паспортів.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті