Росіяни вдень вдарили по Одесі керованими авіаракетами з акваторії Чорного моря: серед постраждалих є діти

Росіяни вдень, 29 березня, вдарили по Одесі керованими авіаракетами з акваторії Чорного моря. Про це  повідомив у Telegram голова ОВА Олег Кіпер.

"По Одесі з акваторії Чорного моря ворог спрямував 2 керовані авіаційні ракети. Силами протиповітряної оборони обидві цілі було збито. В деяких районах міста зафіксовано падіння уламків" - зазначив  він.

Пізніше він додав, що за уточненою інформацією, внаслідок ракетного удару по Одесі є троє постраждалих, їх госпіталізовано до медзакладів. Двоє з них - діти 15 та 10 років. Люди травмувалися внаслідок падіння уламків.  Всі поранення легкі, загрози життю, на щастя, немає.

Фото - Сили оборони півдня

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті