Росіяни вдарили ракетою "Іскандер-М" по продуктовому складу у Кривому Розі - є поранені

Рашисти сьогодні вдень вдарили по продуктовому складу у Кривому Розі. Про це повідомив голова Ради оборони Кривого Рога Олександр Вілкул у Телеграм 21 червня. 

"Сьогодні вдень ворог вдарив ракетою по нашому місту, проте Бог відвів. "Високоточні" покидьки балістичною ракетою "Іскандер-М" атакували продуктові склади. Двоє поранених – чоловік 64 роки (сторож) легкий, садини, надано допомогу на місці. Хлопця 22 роки, госпіталізовано до лікарні, не важкий", - сказав Вілкул.

Він додав, що зазвичай на цих складах багато працівників, але через відключення електроенергії сьогодні людей відпустили раніше.

"А вибиті вікна у школі та будинках ми відновимо. Головне, що всіцілі!", - додав голова Ради оборони міста.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті